mgr inż. Joanna Maciak

Nasze produkty powstały w oparciu o doświadczenia weterynarzy, behawiorystów i trenerów. Poznajcie osobę odpowiedzialną za ostateczną formułę naszych produktów.

Nasza ekspertka mgr inż. Joanna Maciak od lat specjalizuje się w żywieniu psów, kotów, koni oraz zwierząt egzotycznych, pomagając zwierzętom i ich właścicielom na całym Świecie.

Joanna, wiedzę z zakresu żywienia zwierząt zdobywała na Wydziale Zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, otrzymując dyplom studiów inżynierskich i broniąc pracy pod tytułem „Wpływ żywienia karmami pełnoporcjowymi suchymi na rozwój chorób neurodegeneracyjnych u psów starszych”. Głodna dalszej wiedzy z zakresu żywienia zwierząt postanowiła skierować swoje kroki na renomowaną uczelnię w Hiszpanii, gdzie na międzynarodowych studiach zdobyła tytuł magistra na wydziale Weterynarii na Universidad de Zaragoza oraz ukończyła studia podyplomowe otrzymując tytuł specjalisty w dziedzinie żywienia zwierząt. Chęć stałego poszerzania wiedzy i bycia na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi oraz trendami w dziedzinie żywienia zwierząt sprawiły, że odbyła ponad 50 certyfikowanych kursów z dietetyki weterynaryjnej zwierząt towarzyszących uznawanych przez międzynarodowe organizacje weterynaryjne. Uczestnictwo w wielu seminariach oraz sympozjach podsyciło pasję i powołanie do naturalnego żywienia naszych czteronożnych przyjaciół. Ogrom zdobytej wiedzy naukowej poprowadził ją do specjalizacji w zakresie żywienia psich pacjentów nowotworowych i zwierząt z problemami neurodegeneracyjnymi.

Nasza eksperta konsultuje i rozwija świadomość właścicieli zwierząt o żywieniu psów, kotów, koni i zwierząt egzotycznych. Jest autorką wielu publikacji z zakresu żywienia zwierząt, oraz należy do The Equine Nutrition Learning Centre, European Society of Veterinary & Comparative Nutrition (ESVCN) i Raw Feeding Veterinary Society.