Poznaj naszych ekspertów

Nasze produkty powstały w oparciu o doświadczenia weterynarzy, behawiorystów i trenerów. Poznajcie osobę odpowiedzialną za ostateczną formułę naszych produktów.

Nasza ekspertka mgr inż. Joanna Maciak od lat specjalizuje się w żywieniu psów, kotów, koni oraz zwierząt egzotycznych, pomagając zwierzętom i ich właścicielom na całym Świecie.

Joanna, wiedzę z zakresu żywienia zwierząt zdobywała na Wydziale Zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, otrzymując dyplom studiów inżynierskich i broniąc pracy pod tytułem „Wpływ żywienia karmami pełnoporcjowymi suchymi na rozwój chorób neurodegeneracyjnych u psów starszych”. Głodna dalszej wiedzy z zakresu żywienia zwierząt postanowiła skierować swoje kroki na renomowaną uczelnię w Hiszpanii, gdzie na międzynarodowych studiach zdobyła tytuł magistra na wydziale Weterynarii na Universidad de Zaragoza oraz ukończyła studia podyplomowe otrzymując tytuł specjalisty w dziedzinie żywienia zwierząt. Chęć stałego poszerzania wiedzy i bycia na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi oraz trendami w dziedzinie żywienia zwierząt sprawiły, że odbyła ponad 50 certyfikowanych kursów z dietetyki weterynaryjnej zwierząt towarzyszących uznawanych przez międzynarodowe organizacje weterynaryjne. Uczestnictwo w wielu seminariach oraz sympozjach podsyciło pasję i powołanie do naturalnego żywienia naszych czteronożnych przyjaciół. Ogrom zdobytej wiedzy naukowej poprowadził ją do specjalizacji w zakresie żywienia psich pacjentów nowotworowych i zwierząt z problemami neurodegeneracyjnymi.

Nasza eksperta konsultuje i rozwija świadomość właścicieli zwierząt o żywieniu psów, kotów, koni i zwierząt egzotycznych. Jest autorką wielu publikacji z zakresu żywienia zwierząt, oraz należy do The Equine Nutrition Learning Centre, European Society of Veterinary & Comparative Nutrition (ESVCN) i Raw Feeding Veterinary Society.

Nazywam się Kasia Gonera.
Z zawodu jestem pedagogiem specjalnym, specjalistą do spraw reklamy i marketingu  dyplomowanym trenerem psów oraz behawiorystą zwierzęcym popularnie zwanym zoopsychologiem.
Właściwie trenerem i behawiorystą psów przede wszystkim, bo moje pozostałe zawody leżą
 schowane na dnie szuflady a ja realizuję swoją pasję czyli pracuję z psami i ich właścicielami. Pracuję z przewodnikami i ich psimi przyjaciółmi od piętnastu lat. Jednak dziesieć  lat temu moje „hobbystyczne zajęcie po godzinach” przerodziło się w realizację pasji na cały etat czyli szkołę „Kamiga”. Jeśli chodzi o moje kwalifikacje. Miałam zaszczyt uczyć się rozumienia psów i pracy z nimi u boku wyżej wspomnianego, doskonałego trenera Joseph’a Orteg’i, kończąc warsztaty „Naturalna Metoda Szkolenia Psów” oraz „Przygotowanie psa do kynoterapii”. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Treserów. Ponadto posiadam uprawnienia zawodowe Tresera Psów sygnowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 0 Jestem także dyplomowanym Zoopsychologiem , Behawiorystą COAPE, kwalifikacje daje mi ukończenie prestiżowego kursu „ADVANCED DIPLOMA IN THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING” na licencji Centre of Applied Pet Ethology (COAPE)
Jestem również członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów Zwierzęcych i Trenerów COAPE (CAPBT – The COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers).